Tehniline info

Kalamaja Park Residence - kvaliteet igas detailis

Kohalikust arhitektuurist inspireerituna oleme loonud maja fassaadi, mis haakub harmooniliselt piirkonna infrastruktuuriga. Kvaliteetseid materjale kasutav detailne sisekujundus ei jäta kedagi ükskõikseks. Rohkem tehnilist teavet leiate sellelt lehelt.

EHITUSKVALITEET

Välisfassaad on valmistatud kallitest viimistlusmaterjalidest nagu kolme halli tooni hööveldatud fassaadilauad, kvaliteetne Caparol krohv.

ENERGIA JA SOOJUSTUS

Maja on suurepäraselt soojustatud ja sellele on energiasäästuklass A. Maja katusele on paigaldatud päikesepaneelid. Maja seinad on soojustatud uue põlvkonna 140mm PIR soojustusega.

ARHITEKTUURILAHENDUS

Selle maja eripäraks on 2 ainulaadset mansardkorterit ülemistel korrustel, millel on ebatavalised aknad ja kõrged laed.

MUGAV JA HUBANE

Hubasus ja mugavus korterites saavutatakse tänu kõrgetele lagedele. Esimese ja teise korruse lae kõrgus on 2600 mm. Ruumide kõrgus kolmandal korrusel on 3500 mm.

VIIMISTLUS

Siseviimistlusel on kasutatud vaid esmaklassilisi materjale: naturaalne tammeparkett, Itaalia plaadid, Hansgrohe sanitaartehnika. Hinna sees on ka köögimööbel firmalt Kraus Köögid summas 2000 eurot

KONSTRUKTSIOONILE OSA

Korterelamu on lintvundamendil kivimaja. Laed on raudbetoonplaatidest. Välisseinad on laotud COLUMBIA 190 plokkidest.Korteritevahelised siseseinad on laotud plokkidest COLUMBIA 240. Vaheseinad on nii kips- kui AEROC plokkidest

AKNAD

Klassikalises inglise stiilis kolmekordse klaaspaketiga puitaknad hoiavad talvel suurepäraselt sooja ja suvel jahedat ning annavad majale ainulaadse ilme.

VALVE

Ettevalmistatud valvesüsteemi ja signalisatsiooni ühendamiseks. Välisuks on varustatud magnetsensoriga. Uutele elanikele pakuvad privaatsus- ja turvatunnet video-fonolukk ja kinnine hoov.

KÜTTESÜSTEEM

Korterite kütmiseks on paigaldatud kvaliteetne õhk-vesi soojuspump. Toatemperatuuri seadistatakse igas toas eraldi andurite abil. Korterite kütteks on põrandaküte.

VENTILATSIOON

Majas hoitakse õiget mikrokliimat ja tagatakse värske sooja õhu juurdevool tänu ventilatsiooniagregaadile.

ЭЛЕКТРОИНСТАЛЯЦИЯ

Установлен двухсекционный электрощит. Показания передаются на дистанционный счетчик. В ванных комнатах и в коридоре установлены галогеновые лампочки. В комнатах разведены провода для телевидения и интернета CAT-6.

Menüü